📙 UiPath

UiPath je korporace stojící za stejnojmenným softwarem pro robotickou automatizaci procesů (RPA), který se používá k automatizaci složitých podnikových procesů ve velkém měřítku.

Společnost poskytuje software pro zefektivnění rutinních činností a mění je z namáhavých a časově náročných lidských činností na počítačem řízené „robotické“ operace. Tito roboti nejsou ničím „mechanickým“, místo toho jsou jen softwarem schopným používat stávající software společnosti, přesně tak, jak to dělají zaměstnanci. Např. vyplňování formulářů, vedení účetnictví a žádostí. Takové opakující se činnosti zabírají lidem čas, který by jinak mohli věnovat kreativnější práci nebo třeba komunikaci se zákazníky. A to je přesně to, proč jste si ty lidi najali.

UiPath, původně rumunský startup, je v současné době lídrem v oboru robotické procesní automatizace. Proč? Snadno se ovládá, umožňuje uživatelům rychle a jednoduše automatizovat procesy napříč systémy a aplikacemi. A je tu pro uživatele – nabízí video tutoriály zdarma, bezplatnou zkušební verzi apod.

Potřebujete se v nástroji rozkoukat? Podívejte se na video

Tags:

2 komentáře

  1. […] tak i RPA vrstvu. Tím pádem přibyla desktop verze, ve které mapujete proces podobně jako v UI Path. Výhodou je, že propojuje cloudovou verzi s desktopovou. V desktopu si vytvořím robota, v cloudu […]

  2. […] v cloudu je třeba váš OneDrive, iCloud apod. 🙂 No a taky třeba UiPath […]

Comments are closed.