Stáváme se partnerem Inovačního centra Ústeckého kraje (ICUK)

ICUK

Stáváme se partnerem Inovačního centra Ústeckého kraje (ICUK)

Jsme rádi, že jsem dostali příležitost stát se oficiálním partnerem Inovačního centra Ústeckého kraje (ICUK). Ano, naše společnost sice sídlí v hlavním městě, ale naše kořeny jsou v Krásné Lípě v Ústeckém kraji. Je proto přirozené, že k danému místo máme silné pouto a chceme se zapojovat do aktivit v tomto kraji. A podělit se tak o naše dlouholeté zkušenosti.

Stáváme se tak oficiálně partnery a to vzájemným podpisem memoranda o spolupráci. Pro nás to znamená možnost více se angažovat na digitalizaci Ústeckého kraje a místních firem. Zároveň nám to dává přístup k dalším informacím o dění v kraji a k akcím organizovaným nejen samotným centrem, ale jejich partnery. My naopak přineseme naše zkušenosti a know-how z oblasti automatizace firemních procesů a digitální transformace, které chceme sdílet nejen v rámci centra, ale také s celým tímto regionem.

Co se skrývá pod názvem ICUK neboli Inovační centrum Ústeckého kraje

Inovační centrum Ústeckého kraje vzniklo v roce 2015 díky spolupráci Ústeckého kraje, Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a Krajské hospodářské komory. Jeho hlavní vizí je vytvoření inovačního ekosystému v rámci Ústeckého kraje. Snaží se vytvářet prostředí, které podporuje podnikání v tomto regionu. Sleduje inovační trendy doma i ve světě a své nápady a zkušenosti sdílí s ostatními partnery.

Pomáhá také místním firmám nastartovat jejich podnikatelský sen i růst za hranice kraje, propojuje partnery ze světa podnikání, výzkumu a vzdělávání, a posiluje atraktivitu regionu pro investory s vysokou přidanou hodnotou. Pořádá také celou řadu zajímavých online i off-line akcí, na aktuální přehled se můžete podívat zde.

FESTUP 2023 první akce letošního podzimu

Už teď víme, že budeme na několika zajímavých akcích v září, říjnu či v listopadu. Avšak pokud jste z okolí Ústeckého kraje a jste zapálení do podnikání, tak byste si neměli nechat ujít Festup 2023. Kde se budete moci potkat s Vaškem, který s vámi osobně probere vše, co by vás mohlo zajímat na téma „Automatizace firemních procesů a digitalizace firmy“. Tak neváhejte a přihlaste se.

Tags: , , , , ,