O automatizaci a digitalizaci firem (MladýPodnikatel.cz)

Náš zakladatel Vašek rozebíral s Jirkou Rosteckým z MladýPodnikatel.cz téma automatizace a digitalizace firem… 

Padlo tam spoustu zajímavých informací, třeba že automatizace dokáže ušetřit miliony, ale nemusí stát skoro vůbec nic. Taky že spousta nástrojů na automatizaci je dostupná zdarma, nebo za velmi nízký poplatek.

Dozvíte se mimo jiné, že nejspíš nebudete potřebovat nic programovat a složitě vymýšlet. Prostě použijete to, co už existuje, a nastavíte si to podle potřeb vaší firmy.

A to že automatizace je tady pro všechny. Ať už jste digitální agentura, startup, e-shop, výrobní či jakákoliv jiná firma. Můžete snadno zefektivnit a urychlit vaši práci. O tom všem byl rozhovor.  

Stále narážíme na klienty, kteří mají slova “automatizace” nebo “digitalizace” jako nějaká zaklínadla. Nedivíme se, protože se s nimi dnes ohání každý druhý. Tudíž pokud hledáte inspiraci, jak nad automatizací procesů můžete přemýšlet i ve vaší firmě, na jakém místě ji vyzkoušet jako první a že to vůbec nemusí být vysoká investice, určitě si rozhovor poslechněte.

Celý rozhovor zde: https://mladypodnikatel.cz/automatizace-procesu-vaclav-hlavacek-t45026

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

One Response

  1. […] odborně poradit. Za nás se akce bude účastnit Vašek, který s vámi probere vše na téma Automatizace firemních procesů a digitalizace firmy. Poradí vám, jak začít nebo co udělat pro to, aby vaše procesy byly ještě lepší. Nebojte […]

Comments are closed.