Přehled akcí podzim 2023: automatizace a digitalizace

akce networking

Přehled akcí podzim 2023

Také vás nebaví prohledávat weby a zjišťovat, jaké akce se konají na podzim? Nevadí, udělali jsem to za vás. A přicházíme s malým přehledem toho, co by vás nemělo nechat chladnými. Vybrali jsem takové události, které by vám mohly pomoci s automatizací a digitalizací vašeho podniku. A na některých z nich se můžeme i společně potkat.

EDIH Twister Vol. III

Kdy: čtvrtek 21. 9. 2023

Kde: ICUK Space Hradební, Inovační centrum Ústeckého kraje, Velká Hradební 2800, Ústí nad Labem

Pokud jste z Ústeckého kraje mohla by vás tato akce zaujmout. Jedná se o Česko-německou informační, kontaktní a networkingovou akci s představením služeb Evropských center pro digitální inovace (EDIH) a jejich partnerů na podporu digitální transformace malých a středních firem v česko-německém příhraničí.

Hlavním tématem je kyberbezpečnost, umělá inteligence, pokročilá digitalizace v malých a středních firmách i ve veřejném sektoru a také v oblasti průmyslu a stavebnictví. Tématem odpoledního workshopu pak bude výměna zkušeností a know-how mezi evropskými firmami a jejich partnery ze třetích zemí.

Podrobné informace o akci naleznete ZDE.

DIGIFEST 2023

Kdy: úterý 10. 10. 2023

Kde: NA STRŽI 2097/63, PRAHA 4, 140 00

Zaměřuje se na přehled nejrůznějších softwarových aplikací, které můžete implementovat do svého podnikání. Digifest představuje přehled těch nejzajímavějších z nich, které současný trh nabízí. Můžete se těšit na aktuální trendy ze světa automatizace a digitalizace, setkání s tvůrci jednotlivých aplikací. Díky networkingu si můžete rozšířit síť kontaktů a hlavně si můžete vytipovat vhodné nástroje do vaší firmy.

Podrobné informace o akci naleznete ZDE.

FESTUP 2023

Kdy: čtvrtek 19. 10. 2023

Kde: ICUK Space – Ústí nad Labem

Akce pro všechny, kteří jsou zapálení do podnikání. Den plný workshopů, inspirativních příběhů, zajímavý doprovodný program a soutěže. Součástí akce je i možnost přihlásit se na konzultaci s experty, kteří vám mohou odborně poradit. Za nás se akce bude účastnit Vašek, který s vámi probere vše na téma Automatizace firemních procesů a digitalizace firmy. Poradí vám, jak začít nebo co udělat pro to, aby vaše procesy byly ještě lepší. Nebojte se k němu přihlásit.

Podrobné informace o akci naleznete ZDE.

akce Festup 2023

Dny AI 2023

Kdy: 30. 10. – 5. 11. 2023

Kde: Praha

Dny AI se věnují umělé inteligenci v návaznosti na aktuální dění a jejímu technologickému vývoji. Dny AI jsou pro všechny, které zajímá AI a její využití v praxi napříč obory a v různých kontextech. Každý si najde to své. Můžete se těšit na přednášky, workshopy, prezentace a další zajímavý doprovodný program.

Podrobné informace o akci naleznete ZDE.

Tags: , , ,