PF 2023 aneb náš rok 2022

Je to tu… Letos už bylo práce dost, zadali jsme práci našim robotům a šli jsme za rodinou vyhlížet Ježíška. Takže roboti od 22. 12. 2022 do 2. 1. 2023 makají za nás a my můžeme odpočívat, abychom měli energii do dalšího roku. 

A protože je toto poslední zpráva od nás, kterou v tomto roce publikujeme, dovolím si poděkovat za vše. Kolegům za neuvěřitelnou energii a nadšení k řešení všech problémů, protože naše „Flexibilita je více než plán“ naši klienti velmi cení. Klientům za to, že s námi byli další rok a umožnili nám dosáhnout dalších cílů, milníků a především => zažít všechnu tu zábavu, kterou jsme na společných projektech v tomto roce zažili. Jasně, že to vždycky nebyla procházka růžovým sadem, ale úsměv na tváři nám prakticky nikdy nechyběl. 

Letos jsme stihli:

  • 39 projektů s obratem několik milionů
  • graficky a stylisticky jsme se posunuli, aby naše značka měla jasnější rámec => není ještě vše ideální, ale jsme zase o kus dál
  • více jsme si ukotvili strategii a směr, včetně hodnot a provozních procesů
  • rozrostli jsme se personálně
  • vytvořili jsme náš nástroj Orbus pro firmy
  • našli jsme zalíbení ve vytváření digitálních služeb a produktů, takže je na co se těšit
  • zautomatizovali jsme nejen spoustu svých interních procesů, ale také vyšší desítky u klientů
  • a už teď můžeme říct, že v příštím roce máme reálné ambice se ve všech směrech zdvojnásobit 🧡

A proto za celý Smartech děkuji za vše a velmi se těším na nové výzvy v roce 2023… Po 2. 1. 2023 budeme znovu všichni zpět. Je-li něco co opravdu nepočká, zkuste napsat našemu Robinovi, který jako jediný z té naší oranžové party udržuje pohotovost. 

P.S.: Předem se omlouváme, pokud nebudeme v tomto období reagovat. Na všechny zprávy a e-maily odpovíme co nejdříve v lednu.

P.S.S.: Protože jsme „oranžoví“, dávali jsme letos jako dáreček „oranžové“ prosecco. Konec roku byl opravdu velmi náročný a pokud jsme si nestihli předat, určitě to doženeme v prvních dnech nového roku. 🍾

Hezký zbytek roku a úspěšný vstup do roku 2023 
Vašek