Partnerství s Tabidoo – firemní aplikace na několik kliknutí

Partner Tabidoo a Smartechorange

Nový partner Tabidoo

Jsme rádi, že se naše firma stala oficiálním partnerem Tabidoo, přední low-code platformy pro vytváření firemních aplikací. Tato spolupráce otevírá dveře k novým možnostem a výhodám pro naše zákazníky. Díky Tabidoo můžeme nyní nabídnout inovativní řešení pro rychlou a efektivní tvorbu firemních aplikací, bez nutnosti složitého programování. Navíc je uživatelsky velmi přívětivé.

Prostřednictvím intuitivního rozhraní a bohaté nabídky funkcí, jako jsou dashboardy, zobrazení dat, importy, exporty a integrace, získáte nejen jednoduchý, ale i výkonný nástroj pro správu svého podnikání. S Tabidoo si ušetříte čas, který byste jinak investovali do vývoje aplikace od nuly.

Jak používáme Tabidoo

Tabidoo pro nás doplnilo naši „mozaiku“ nástrojů pro náš provoz. Tzn. v kombinaci Tabidoo + Caflou + Craft… Řídíme realizaci projektů, máme vše řádné zaevidované a zároveň vše pohodlně dokumentujeme.

Tabidoo pro nás zastává přesně tu mezeru, kterou jsme již delší dobu potřebovali zaplnit a to především v oblasti evidence… Zaměstnanci, smlouvy, žádosti, poptávky, cíle, katalogy/seznamy/ceníky, finanční reporty a zároveň k tomu i standardizované generování dokumentů jako dotazníky, předávací/akceptační protokoly, majetkové karty a spoustu dalšího.

Caflou umožňuje tvořit finanční report, ale neumožňuje si ho jakkoliv upravovat nebo měnit. Proto jsme měli doposud zvlášť v několika tabulkách report, které jsme potřebovali. Nyní je máme v Tabidoo, kde jsme si nastavili datovou strukturu dle naší potřeby (a aby sedělo na data z Caflou) a na to máme vytvořené grafy a přehledy přesně v podobě, kterou potřebujeme.

Dlouho jsme také řešili, že nám chybí něco jako „intranet“ a to jsme vyřešili také v Tabidoo… 🙂

A máme spoustu dalších plánu, jak Tabidoo využít více a více. Celkově to pro nás znamená standardizaci a centralizaci. A to zejména dat a procesů, které díky skvělým možnostem integrace promocí API a dalším možnostem personalizace, třeba možnostem scriptování v JavaScriptu, nám umožňuji nastavit si ještě větší část administrativních procesů tak, aby se vše dělo prostě samo.

Chystáme seriál na blogu, kde se o všem více rozepíšeme a ukážeme prakticky na ukázkách.

Partnerství s Tabidoo

Partnerství s touto platformou nám umožňuje nabízet klientům služby, které jsou oficiálně zastřešené samotným Tabidoo… Našim klientům tak nabízíme vývoj komplexních firemních aplikací na míru a rozšiřujeme tím naše portfolio, ve kterém jsme již několik let prakticky výhradně používali Power Platform. Možnosti Tabidoo nás před několika měsíci natolik okouzlily, že jsme prakticky hned začali zkoušet a objevovat. Vedlo to až k uzavření oficiálního partnerství a jsme tak hrdým integračním partnerem. Tzn. nejen že klientům poskytujeme poradenské služby pro tuto platformu, ale umíme především integrovat Tabidoo do dalších procesů, nastavit automatizace a spoustu dalšího, včetně rozšíření možností samotného Tabidoo prostřednictvím JavaScriptu.

Co je Tabidoo a co může nabídnout

Tabidoo je inovativní platforma pro tvorbu firemních aplikací, která umožňuje firmám bez znalosti programování vytvořit vlastní aplikace na míru. S využitím rozhraní low code můžete snadno modelovat aplikace přesně podle svých potřeb.

Cílovou skupinou tohoto nástroje jsou především malé firmy a střední firmy, které si uvědomují, že klasické excelové tabulky už nestačí jejich potřebám.

Výhody Tabidoo oproti klasické excelovské tabulce

 • Možnost řídit přístupy k datům v rámci firmy pro jednotlivé zaměstnance.
 • Hlídá termíny a zasílá upozornění (narozeniny, termín dokončení zakázky, milník v projektu, školení…).
 • Jednoduché propojení různých tabulek a systémů.
 • Zaznamenává auditní historii, zjistíte, kdo, kde, kdy a co v systému upravil.

Své si v platformě najdou i větší firmy, které již mají nějaké existující řešení a potřebují k němu něco přidat, co jejich současný systém nedokáže. Navíc platforma nabízí předpřipravené šablony, které mohou být snadno přizpůsobeny specifickým potřebám klienta.

Jaké jsou režimy provozu:

 • Cloud
 • On-premise (na infrastruktuře u klienta)
 • On-premise hybrid (databázový server u klienta, aplikační server u Tabidoo).

Kolik to všechno stojí

Cena za využívání Tabidoo není závislá na počtu uživatelů, ale spíše na šířce platformy. To znamená, co na platformě a v jakém počtu využíváte (počet tabulek, aplikací, objem dat, zda chcete vidět auditní historii). Platforma nenabízí trial verzi, ale umožňuje uživatelům okamžité využití nástroje v rámci free verze. Ve free verzi jsou určitá omezení, ale i s nimi dokážete posoudit kvalitu daného nástroje. Následně je možné přejít na vyšší sazby a získat tak další funkce a rozšířené možnosti.

Platforma podporuje import dat z MS Excelu a umožňuje integraci s dalšími aplikacemi pomocí nástrojů jako je Zapier, Make (Integromat) případně přes API. Díky těmto možnostem je Tabidoo velmi flexibilní pro vytváření firemních aplikací.

Proč nástroj používat

Proč byste měli využít ve svém podnikání právě Tabidoo?

 • Snadná tvorba vlastních firemních aplikací
 • Překonání limitů Excelu
 • Předpřipravené šablony pro rychlý start
 • Dostupná cena
 • Flexibilita a integrace

Implemetace Tabidoo do vašeho podnikání

A co můžete čekat od nás? Pomůžeme vám se základním i pokročilejším nastavením Tabidoo. Nebudeme jen našeptávat. Vytvoříme vám řešení na míru tak, aby vše fungovalo, jak si představujete. Naučíme vás, jak s nástrojem pracovat, abyste mohli vše řídit sami.

Můžete se na nás obrátit, když potřebujete:

 • Vývoj aplikace na míru a její konfigurace.
 • Transformace vašich dat, jejich konsolidace a import do Tabidoo.
 • Technická podpora.

Pokud uvažujete nad využitím Tabidoo ve vašem podnikání a chcete poradit, jsme tu pro vás. Zavolejte, napište nebo vyplňte poptávkový formulář.

Tags: , , , , , , , , ,