💬 Klienti se mě často ptají, jaké nástroje používáme u nás ve firmě…

Klienti se mě často ptají, jaké nástroje používáme u nás ve firmě…

🟠 Což je výborná otázka, kterou dostávám stále častěji a vzhledem k tomu, že často vybíráme u klientů ten správný mix nástrojů pro jejich potřeby, ukážu vám ten náš mix.

1️⃣ Caflou = náš informační středobod… Evidence projektů/zakázek, úkoly, harmogramy a termíny, výkazy (nebo-li „timesheety“) i ceníky/fakturace/cashflow a spoustu dalšího. Co má kdo dělat a do kdy, je prostě tady a je pak na každém, zda si vede ještě nějaký detailnější úkolovník nebo si vystačí s Caflou.  

2️⃣ CloudApp = stále více využíváme vytváření videovzkazů. Ať už v rámci týmu, tak především ke komunikaci s klienty. Je to osobnější než text a dá se využít kamera v kombinaci se sdílením obrazu. A hlavně, příjemce si to může přehrát kdykoliv na to má on čas, případně zhlédnout i opakovaně.

3️⃣ GitHub = Potřebujeme-li verzovat a spolupracovat na vývoji, máme k dispozici repozitáře v GITu. 

4️⃣ Microsoft Office 365 = Žijeme ve světě Microsoftu – tzn. využíváme primárně nástrojů Office (od Wordu, přes Excel až po Power Platform). Ke komunikaci a virtuálnímu schůzování máme Teams a emailovou schránku v Outlooku. K plánování a organizaci času máme všichni kalendář dostupný v Outlooku i Teamsech.

5️⃣ Microsoft Power Platform = Společně s UiPath tvoří duo na kterém stojí veškerá magie v našem týmu. Automatizace našich procesů, využití v našich produktech a službách. Zkrátka naše virtuální pracovní síla. 

6️⃣ Notion = Notion je místo, kde máme uložené informace. Takže návody, dokumentace, popisy a best practice. Mimochodem čekáme na Microsoft Loop 🙂 🙏🏼, tak uvidíme jak se povede… 

7️⃣ Or[]bus = Náš nástroj, který jsme si vytvořili přesně na míru a dnes nabízíme i klientům. Je to „páteř“ našeho provozu, která je postavená na automatizacích a je neustále po ruce v našich mobilech a počítačích. 

8️⃣ UiPath = Leader trhu v oblasti RPA. Co více k tomu dodat… 🙂 Nejen že velká část našich projektů u klientů využívá tuto platformu, ale sami využíváme pro automatizaci našich komplexnějších procesů.

9️⃣ Make/Integromat = Používáme pro drobné automatizace, především synchronizaci dat mezi různými zdroji. 

Tohle není vše, ale jsou to ty nejdůležitější, které využíváme každý den. Díky nim dokážeme realizovat projekty pro klienty a přitom růst i bez neustálého rozšiřování našeho týmu. Což teď, když se ze všech stran hrne neustále, že kvalifikovaní odborníci chybí, může být stěžejní pro každou firmu… 🙂 

Tags: , , , , ,