Hledáme parťáka/parťačku

Smartech orange s.r.o. je společnost specializující se na automatizaci a digitální transformaci firem. Jsme tým odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti digitálních technologií a procesů. Naším cílem je pomoci firmám optimalizovat své procesy a dosáhnout větší efektivity aniž by museli zvyšovat personální kapacity. Navštivte naši stránku a zjistěte více o tom, jak můžeme pomoci vaší firmě dosáhnout úspěchu v digitálním světě.

Hledáme do týmu někoho kdo nám pomůže s marketingem a budováním naší značky pro projekty v oblasti automatizace a digitalizace procesů. 

Ať už na částečný úvazek nebo na IČ… Rádi bychom někoho nadšeného a trpělivého, spíše parťáka/parťačku (než zaměstnance) s kým můžeme řešit naše myšlenky a kdo nám poradí, sem tam něco napíše nebo upraví naše nápady. Nehledáme úplně někoho na plný úvazek.

O nás:

  • Jsme malý tým plný nadšených lidí a pomáháme firmám využít nové technologie v úkolech a procesech každodenního života.
  • Automatizace a digitalizace procesů je v naší DNA od samého počátku. Je to naše specializace.. 
  • Nehrajeme si u nás moc na organizační strukturu a ctíme zásadu: „Udělej to, kdy chceš a kde chceš. Hlavně to udělej na čas a v požadované kvalitě.“
  • Naše práce nás baví a i když se snažíme, neumíme vše. A proto hledáme někoho, kdo umí to co my ne.

Co si představujeme, že umíš:

  • Máš zmáknuté budování značky ať už interně v rámci firmy, tak i externě ke klientovi. 
  • Umíš pomoct vydefinovat marketingovou strategii a uvést ji v život. 
  • Zvládneš psaní textů (i když v tomhle nemusíš být úplně špička :)) a alespoň základní práci s grafikou. 

Můžeme spolupracovat na IČO i na DPP/DPČ… Pokud tedy hledáš něco na plný úvazek, nejspíš to nebude úplně pro tebe. Dost možná budeš překvapený/á, že spoustu marketingových věcí pro tebe samozřejmých zatím neřešíme. Chceme v tom máknout a proto hledáme někoho flexibilního se schopností improvizace. 

Nabízíme za to velký prostor se „vyblbnout“. 🙂

Více zde: https://www.linkedin.com/jobs/view/3042273021/ nebo mailem: vhlavacek@smartechorange.com