Hledá se JavaScript vývojář aneb nový parťák do oranžového týmu

Javascript vývojář

Hledá se JavaScript vývojář

Rosteme, nevíme, kam dřív skočit, a tak hledáme parťáka do našeho oranžového týmu. Budeš mít příležitost pracovat na zajímavých projektech a podílet se na celém vývojovém cyklu, od návrhu až po nasazení.

Kdo jsme?

Smartech Orange s.r.o. se specializuje na procesní automatizaci a digitální transformace společností. Nejsme jen teoretici, ale hlavně realizátoři. Jsme malá, rychle rostoucí firma, která se nebojí inovací. Snažíme se využívat technologické novinky k tomu, abychom posouvali nejen sebe, ale i naše klienty.

Co potřebuješ umět?

  • Perfektní znalost JavaScriptu
  • Tabidoo výhodou

Co ti můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Práci z domova, kavárny nebo prostě tam, kde ti to nejvíce vyhovuje.
  • Možnost práce na zajímavých projektech.
  • Přátelskou atmosféru. Nehrajeme si u nás moc na organizační strukturu a ctíme zásadu: „Udělej to, kdy chceš a kde chceš. Hlavně to udělej na čas a v požadované kvalitě.“
  • Profesní rozvoj a růst.
  • Spolupráce na IČO nebo DPP/DPČ.

Jaké jsou naše hodnoty

Avšak v našem každodenním provozu žijeme čtyři jednoduchá pravidla. Čtyři hodnoty, které jsou naším kompasem a ukazují nám kam směřujeme, co děláme a jak to děláme…

Automaticky: Od prvního okamžiku hledáme, co můžeme udělat pro to, abychom měli zítra jednodušší práci. To, co u klientů každý den tvoříme, sami používáme a automatizujeme svoje procesy.

Digitálně: Základním aspektem naší organizace je pracovat digitálně a odkudkoliv… Tomu odpovídají nástroje i naše myšlení a jsme vždy otevření novým způsobům. Díky tomu se umíme přizpůsobit situaci a máme svobodu být kdekoliv.

Jednoduše: Naše práce není raketová věda. Proto hledáme vždy tu nejjednodušší ale zároveň nejefektivnější cestu. Našim partnerům a klientům ukazujeme, že využívat automatizaci a nové technologie není nic nedosažitelného.

Partnersky: Na prvním místě je pro nás klient a jeho zájmy. Chceme být s klientem partneři a dlouhodobě spolupracovat. Proto nasloucháme a veškeré naše jednání je vždy v jeho zájmu tak, abychom využili našich znalostí a zkušeností k dodání skutečných výsledků.

Pokud tě pozice zaujala napiš na e-mail vhlavacek@smartechorange.com nebo se s Vaškem spoj přes LinkedIn.

Tags: , , ,