Pozor, pozor… Hledáme někoho, kdo miluje oranžovou => stejně jako my. 🧡

Smartech orange s.r.o. je společnost specializující se na automatizaci a digitální transformaci firem. Jsme tým odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti digitálních technologií a procesů. Naším cílem je pomoci firmám optimalizovat své procesy a dosáhnout větší efektivity aniž by museli zvyšovat personální kapacity. Navštivte naši stránku a zjistěte více o tom, jak můžeme pomoci vaší firmě dosáhnout úspěchu v digitálním světě.

Pozor, pozor… Máme problém! Děláme totiž skvělé služby pro ještě skvělejší klienty, ale nikdo to neví a je čas to změnit! Hledáme proto někoho, kdo miluje oranžovou => stejně jako my. 🧡

Hledáme tedy někoho, kdo nám pomůže srozumitelně vyprávět náš příběh. Někoho, kdo dokáže obstarat náš LinkedIn, web, blog, newsletter i interní novinky.

Někdo, kdo samostatně hledá a vymýšlí obsah a způsoby, jak odvyprávět to co chceme říct. 🙂

Ať už na částečný úvazek nebo na IČ… Rádi bychom někoho nadšeného a trpělivého, spíše parťáka/parťačku (než zaměstnance) s kým můžeme řešit naše myšlenky. Nehledáme úplně někoho na plný úvazek.

O nás:

  • Jsme malý tým plný nadšených lidí a pomáháme firmám využít nové technologie v úkolech a procesech každodenního života.
  • Automatizace a digitalizace procesů je v naší DNA od samého počátku. Je to naše specializace.. 
  • Nehrajeme si u nás moc na organizační strukturu a ctíme zásadu: „Udělej to, kdy chceš a kde chceš. Hlavně to udělej na čas a v požadované kvalitě.“
  • Naše práce nás baví a i když se snažíme, neumíme vše. A proto hledáme někoho, kdo umí to co my ne.

Co si představujeme, že umíš:

  • Máš zmáknuté budování značky ať už interně v rámci firmy, tak i externě ke klientovi. 
  • Umíš pomoct vydefinovat marketingovou strategii a uvést ji v život. 
  • Zvládneš psaní textů (i když v tomhle nemusíš být úplně špička :)) a alespoň základní práci s grafikou. 

Můžeme spolupracovat na IČO i na DPP/DPČ… Pokud tedy hledáš něco na plný úvazek, nejspíš to nebude úplně pro tebe. Dost možná budeš překvapený/á, že spoustu marketingových věcí pro tebe samozřejmých zatím neřešíme. Chceme v tom máknout a proto hledáme někoho flexibilního se schopností improvizace. 

Nabízíme za to velký prostor se „vyblbnout“. 🙂

Více zde: https://www.linkedin.com/jobs/view/3565851025 nebo mailem: vhlavacek@smartechorange.com