O nás

Jsme vaším partnerem na cestě automatizací procesů

Ve Smartech orange s.r.o. se specializujeme na automatizaci a digitální transformaci firem. Naším cílem je pomáhat firmám využívat nové technologie a dosahovat tak větší efektivity a zisků aniž bylo potřeba zvyšovat personální kapacity. 

Automatizace a digitalizace procesů je v naší DNA od samého počátku. Je to naše specializace.. Díky létům praxe máme nadhled potřebný pro návrh spolehlivých řešení v oblasti automatizace procesů.

cropped-kurz-rpa1-scaled-1-1.jpeg

A proč do toho jít s námi?

Věříme, že technologie přinášejí byznysu skutečnou hodnotu. Vše vsázíme na znalosti, inovace a naše nadšení do technologií. Díky tomu poskytujeme ucelená a funkční digitální řešení, která můžou změnit i váš byznys.

Kdo jsme?

Jsme v základu poradenská firma, která má působnost po celé České Republice a Slovensku.

V čem jsme jiní?

Jsme nejen nadšení pro hledání nových způsobů a využití nových technologií, ale jsme především realizátoři… Tedy nejen, že s námi můžete u kávy do nekonečna rozebírat vize, nové způsoby a trendy, ale taky dokážeme vzít ty nejlepší a ověřené nástroje, které ve vaší firmě použijeme k automatizaci a reálnému zefektivnění provozu, vytvoření úspor a postavení produktů na automatizaci/technologii. A to nejen, že vám je pomůžeme vybrat a pomoct implementovat, ale taky vás s nimi naučíme, abyste je mohli sami využívat.

V čem jsme nejlepší?

V automatizaci a digitalizaci provozních procesů malých a středních firem. Většina z nás, prošla „velkou čtyřkou“ a máme zkušenosti z automatizace těch největších firem na světě. To má své výhody i nevýhody. Každý chce dělat velké firmy, ne každý už chce dělat malé a střední firmy. Stává se tak, že když už se menší firma rozhodne s automatizací svých procesů a digitalizací něco udělat, nemá moc výběr, kdo se stane jejím partnerem v této oblasti. Jsme tu my!

Proč to děláme?

Milujeme technologie a baví nás hledat způsoby, jak pomocí nich posouvat produkty a služby. A nestačí nám, dělat to jen u nás, pro nás… Ne každý to má stejně. Těm, kteří vynikají v jiných oblastech, pomáháme zamilovat si technologie a když už ne zamilovat, tak je alespoň využít ve svůj prospěch.

Jak vám můžeme pomoct?

Automatizace and digitalizace opravdu není jen nějaké zaklínadlo! Funguje to, všude a vždycky. Pokud jste to zkoušeli a neuspěli, možná jste jen neměli toho správného parťáka. Takže třeba právě naše „oranžová parta“ může být budoucnost vaší konkurenceschopnosti…

Talk to us

UKONČENÝCH PROJEKTŮ

ZAUTOMATIZOVANÝCH PROCESŮ

HODIN KONZULTACÍ

IMPLEMENTED COURSES AND TRAININGS

Klíčoví lidé v naší oranžové partě

P.S.: Takhle nás „vidí“ umělá inteligence od Midjourney

Aneta Bláhová

MARKETING

e-mail

Michal Procházka

AUTOMATIZACE PROCESŮ

e-mail

Václav Hlaváček

OBCHOD

e-mail

Každý má nějaký kompas

Nehrajeme si u nás moc na organizační strukturu a ctíme zásadu: „Udělej to, kdy chceš a kde chceš. Hlavně to udělej na čas a v požadované kvalitě.“​

Avšak v našem každodenním provozu žijeme čtyři jednoduchá pravidla. Čtyři hodnoty, které jsou naším kompasem a ukazují nám kam směřujeme, co děláme a jak to děláme… 

AUTOMATICKY

Od prvního okamžiku hledáme, co můžeme udělat pro to, abychom měli zítra jednodušší práci. To, co u klientů každý den tvoříme, sami používáme a automatizujeme svoje procesy.

DIGITÁLNĚ

Základním aspektem naší organizace je pracovat digitálně a odkudkoliv… Tomu odpovídají nástroje i naše myšlení a jsme vždy otevření novým způsobům. Díky tomu se umíme přizpůsobit situaci a máme svobodu být kdekoliv.

JEDNODUŠE

Our work is not space science. That is hledáme vždy tu nejjednodušší ale zároveň nejefektivnější cestu. ​
Našim partnerům a klientům ukazujeme, že využívat automatizaci a nové technologie není nic nedosažitelného.​

PARTNERSKY

The client and his interests come first for us. a jeho zájmy. Chceme být s klientem partneři a dlouhodobě spolupracovat. Proto nasloucháme a veškeré naše jednání je vždy v jeho zájmu tak, abychom využili našich znalostí a zkušeností k dodání skutečných výsledků.​

ZAKLADATEL & JEDNATEL

Václav Hlaváček

Smartech jsem založil v druhé polovině roku 2019, abych se oprostil od pravidel, která mi stále někdo diktoval. Mojí původní vizí bylo šířit povědomí o RPA prostřednictvím kurzů a webinářů, brzy jsem ale začal s RPA konzultacemi ve firmách, od kterých jsem tak trochu utekl z „velké čtyřky“.

Dnes už to není jen o mně, ale o týmu skvělých kolegů, se kterými pomáháme měnit stereotypy ve firmách prostřednictvím nových technologií. Naším cílem je, aby lidé méně pracovali a více žili. Nároky, technologie a potřeby se však mění velmi rychle a já věřím, že vynikáme flexibilitou a uměním přizpůsobit se jakémukoliv prostředí nebo problému klienta.

Nějakou dobu jsme se zaměřovali na velké týmy a korporátní firmy u kterých jsme jako doma, ale relativně brzy nám začalo být jasné, že malé a střední podniky automatizaci procesů potřebují také a proto jsme se začali na tyto týmy více soustředit. Dnes tak umíme nabídnout služby na míru těm největším, těm menším, ale i jednotlivcům. 

Věřím, že budoucnost je v propojení softwarové robotiky s dalšími službami, jako jsou chatboti, umělá inteligence a další. Možná i průnik mezi světy „softwarové“ a „hardwarové“ robotiky. A když zmiňuji budoucnost, mám tím namysli, že už se to vlastně děje… 

PŘEČTĚTE SI MOJE ČLÁNKYNapište mi na LinkedInu Napište mi e-mailemZavolejte mi (+420 721 623 242)

Jsme

Členem
Inovačního centra Ústeckého kraje
Členem Středočeského inovačního centra 
Členem
České asociace umělé inteligence
Autorizovaným externím partnerem 
nástroje Caflou