Automatizace a digitalizace

provozních procesů malých a středních firem

Ochutnávka

Naší práci opravdu věříme a chceme každému umožnit, vyzkoušet si něco… něco hmatatelného… něco skutečného! Proto jako úplně první věc na našem webu můžete vyzkoušet několik skutečných automatizovaných procesů a kdyby to bylo málo, tak i pár videí s komentovanými nahrávkami ukázkových automatizovaných procesů. 

Pokud vás to zaujme a bude vám dávat smysl, pokračujte naším webem dál. Třeba až ke kontaktům a zajistěte svoji konkurenceschopnost a budoucnost svého týmu/firmy v digitalizovaném světě. 

OrangeApp

Interní aplikace pro provoz firmy a týmu

more informations

Scanování vizitek

Jednoduché řešení pro uložení vizitek od vašich klientů

more informations

Hlídač tenderů

more informations

Naše videa

Natáčíme ukázky z automatizovaných procesů i návody

more informations

Naše vize digitalizované firmy

Naše každodenní práce je digitalizace firmy, nastavení digitalizační strategie a implementace technologií do provozu a procesů. Podílíme se nejen na analytické části, ale i samotné realizaci ve firmě. Jsme zkrátka partnerem…

Implementace technologií, pokud se udělá dobře, by měla firmě dlouhodobě přinášet

1

ÚSPORY A EFEKTIVITU

První kroky jsou většinou zaměřené na interní (a podpůrné) procesy firmy. Na nich proběhne „první kontakt“ a vyzkoušíte si vše v praxi. Tedy co znamená, když budete využívat technologie ve svém provozu. Zaměřujete se především na vygenerování úspor a zvýšení efektivity.

2

AUTOMATIZOVANÉ PRODUKTY

Zkušenosti s implementovanou technologií v interním provozu začínáte využívat i do svých produktů a služeb klientům. Zvyšujete kvalitu, přínášíte do svých produktů a služeb něco navíc, zvládáte odbavít více požadavků a klientů. 

3

VYŠŠÍ ZISK

Kombinace vygenerovaných úspor společně se zvýšením efektivity provozu firmy a kvalitnějšími produkty (+ novými produkty) vede dlouhodobě ke zvýšení zisků a příjmů

Poradenství

Někde je potřeba začít. Vy to možná nevíte a je to tak naprosto v pořádku. Od toho jsme tady… Takže ať jste někde úplně na začátku nebo jste pokročilejší a hledáte impulsy a inspiraci na vaší cestě digitalizací. — Jasně vydefinované cíle a výsledky za jasně vydefinovanou odměnu. Prostě transparentní a fér.

Chci zjistit více

Automatizace firmy

Naši vývojáři těží ze základů programování. Kromě samotné automatizace procesu sledují při vývoji i další cíle považované za osvědčenou praxi v oblasti (coding standards modularita, znovupoužitelnost atd.). Naše řešení odpovídají doporučením výrobců platforem, lze je snadno upravovat a navazovat na ně při vývoji dalších procesů.

Chci zjisti více

Vytváření interních profesionálů

Chápeme, že potřeby našich klientů jsou častokrát velmi specifické a zaměřené na konkrétní oblasti nebo problémy. Proto kromě standardizovaných workshopů v rámci jednotlivých kurzů, nabízíme především workshopy připravené přímo na míru každému klientovi, jeho prostředí a konkrétní RPA platformě (UiPath, Power Automate apod.). V rámci tématu automatizace jsme “prožili“ již velkou řadu úspěchů i neúspěchů a tyto zkušenosti dokážeme efektivně zpracovat a předat účastníkům našich školení/workshopů.

Chci zjistit více

Co je RPA?

Robotic Process Automation (RPA) je pro způsob automatizace, při kterém softwarový robot obsluhuje aplikace stejně jako člověk. Využívá přitom uživatelské rozhraní, proto není kvůli automatizaci procesů třeba stávající systémy jakkoliv upravovat.

1

Technologie RPA

Robotická Procesní Automatizace (RPA) přináší organizaci zásadní konkurenční výhodu, a to nejen tím, že zvyšuje kvalitu práce a eliminuje lidské chyby. Jednou automatizovaný proces lze spouštět znovu a znovu, a to se stejnou přesností. Automatizace totiž vykonávají roboti, kterým říkáme virtuální pracovníci, kteří se stanou nepostradatelnými členy vašich týmů. Takové pracovníky můžete kdykoliv zapnout nebo vypnout, popřípadě přidávat další procesy a vykrývat náhlé výkyvy ve zpracování požadavků, tudíž nebude potřeba narychlo najímat a zaškolovat brigádníky.

2

Robot aneb virtuální zaměstnanec

Robot napodobuje lidské činnosti jako je psaní, čtení nebo interakce s objekty v aplikaci. Zvládne provádět složité výpočty a rozhodnutí na základě dat a definovaných pravidel. Takže vytěžit a validovat data, následně je zadat do systémů je samozřejmost. Stejně tak zpracování faktury od přijetí, přes vytěžení strukturovaných dat až po zapsání do účetního systému je pro robota naprostá hračka.

3

Kandidát na automatizaci

Vhodnými kandidáty na automatizaci jsou procesy, které nevyžadují lidskou kreativitu a jsou založené na pravidlech a rutinní práci. Často jsou to také procesy náchylné na chyby, které mohou nastat při zadávání dat, nebo v oblasti s citlivými daty, které by neměli být zaměstnancům plně přístupné.

Na jakých RPA platformách umíme procesy automatizovat

Dlouhodobě pracujeme s platformami globálních lídrů RPA, které nám umožňují dodávat klientům vyspělá řešení odpovídající jejich potřebám a požadavkům. Samozřejmostí pro nás je oficiální certifikace, kterou každý z členů týmu má. 

Microsoft Power Automate

Původní řešení Softomotive WinAutomation Microsoft začlenil do své rodiny produktů Power Automate a výrazně tak posílil své zastoupení v oblasti RPA. Řešení patří k vyzyvatelům leaderů v oblasti procesní automatizace.

UiPath

V současné době nejvyspělejší řešení v oblasti RPA. Díky masivním investicím, důrazu na standardy a velmi vstřícnému přístupu k uživatelům se z tohoto původně rumunského řešení stala nejvyspělejší RPA platforma s globální podporou. Mezi jeho hlavní přednosti patří rychlý vývoj automatizací a snadný přenos znalostí .NET. 

a další

Už dávno to nemusí být jen o jednom nástroji… Na trhu je celá škála různorodých nástrojů vynikajících v různých aspektech. My je známe, používáme a dokážeme pro vás vybrat ty nejlepší, na kterých postavíme digitální budoucnost vaší firmy a procesů. 

Jsme vaším partnerem na cestě automatizací procesů

Ve Smartech orange s.r.o. pomáháme firmám využít nové technologie v úkolech a procesech každodenního života. Právě teď je totiž ten správný čas začít přemýšlet nad větším využitím automatizace ve firmách a úkolech.

Automatizace a digitalizace procesů je v naší DNA od samého počátku. Je to naše specializace.. Díky létům praxe máme nadhled potřebný pro návrh spolehlivých řešení v oblasti automatizace procesů.

cropped-kurz-rpa1-scaled-1-1.jpeg

A proč do toho jít s námi?

Věříme, že technologie přinášejí byznysu skutečnou hodnotu. Vše vsázíme na znalosti, inovace a naše nadšení do technologií. Díky tomu poskytujeme ucelená a funkční digitální řešení, která můžou změnit i váš byznys.

Kdo jsme?

Jsme v základu poradenská firma, která má působnost po celé České Republice a Slovensku.

V čem jsme jiní?

Jsme nejen nadšení pro hledání nových způsobů a využití nových technologií, ale jsme především realizátoři… Tedy nejen, že s námi můžete u kávy do nekonečna rozebírat vize, nové způsoby a trendy, ale taky dokážeme vzít ty nejlepší a ověřené nástroje, které ve vaší firmě použijeme k automatizaci a reálnému zefektivnění provozu, vytvoření úspor a postavení produktů na automatizaci/technologii. A to nejen, že vám je pomůžeme vybrat a pomoct implementovat, ale taky vás s nimi naučíme, abyste je mohli sami využívat.

V čem jsme nejlepší?

V automatizaci a digitalizaci provozních procesů malých a středních firem. Většina z nás, prošla „velkou čtyřkou“ a máme zkušenosti z automatizace těch největších firem na světě. To má své výhody i nevýhody. Každý chce dělat velké firmy, ne každý už chce dělat malé a střední firmy. Stává se tak, že když už se menší firma rozhodne s automatizací svých procesů a digitalizací něco udělat, nemá moc výběr, kdo se stane jejím partnerem v této oblasti. Jsme tu my!

Proč to děláme?

Milujeme technologie a baví nás hledat způsoby, jak pomocí nich posouvat produkty a služby. A nestačí nám, dělat to jen u nás, pro nás… Ne každý to má stejně. Těm, kteří vynikají v jiných oblastech, pomáháme zamilovat si technologie a když už ne zamilovat, tak je alespoň využít ve svůj prospěch.

Jak vám můžeme pomoct?

#automatizace #digitalizace opravdu není jen nějaké zaklínadlo! Funguje to, všude a vždycky. Pokud jste to zkoušeli a neuspěli, možná jste jen neměli toho správného parťáka. Takže třeba právě naše „oranžová parta“ může být budoucnost vaší konkurenceschopnosti…

Talk to us

UKONČENÝCH PROJEKTŮ

ZAUTOMATIZOVANÝCH PROCESŮ

HODIN KONZULTACÍ

IMPLEMENTED COURSES AND TRAININGS

Každý má nějaký kompas

Nehrajeme si u nás moc na organizační strukturu a ctíme zásadu: „Udělej to, kdy chceš a kde chceš. Hlavně to udělej na čas a v požadované kvalitě.“​

Avšak v našem každodenním provozu žijeme čtyři jednoduchá pravidla. Čtyři hodnoty, které jsou naším kompasem a ukazují nám kam směřujeme, co děláme a jak to děláme… 

AUTOMATICKY

Od prvního okamžiku hledáme, co můžeme udělat pro to, abychom měli zítra jednodušší práci. To, co u klientů každý den tvoříme, sami používáme a automatizujeme svoje procesy.

DIGITÁLNĚ

Základním aspektem naší organizace je pracovat digitálně a odkudkoliv… Tomu odpovídají nástroje i naše myšlení a jsme vždy otevření novým způsobům. Díky tomu se umíme přizpůsobit situaci a máme svobodu být kdekoliv.

JEDNODUŠE

Our work is not space science. That is hledáme vždy tu nejjednodušší ale zároveň nejefektivnější cestu. ​
Našim partnerům a klientům ukazujeme, že využívat automatizaci a nové technologie není nic nedosažitelného.​

PARTNERSKY

The client and his interests come first for us. a jeho zájmy. Chceme být s klientem partneři a dlouhodobě spolupracovat. Proto nasloucháme a veškeré naše jednání je vždy v jeho zájmu tak, abychom využili našich znalostí a zkušeností k dodání skutečných výsledků.​

Přidej se k nám! Třeba právě s námi najdeš práci, která Tě bude bavit.

HLEDÁME DO TÝMU
ZAKLADATEL & JEDNATEL

Václav Hlaváček

Smartech jsem založil v druhé polovině roku 2019, abych se oprostil od pravidel, která mi stále někdo diktoval. Mojí původní vizí bylo šířit povědomí o RPA prostřednictvím kurzů a webinářů, brzy jsem ale začal s RPA konzultacemi ve firmách, od kterých jsem tak trochu utekl z „velké čtyřky“.

Dnes už to není jen o mně, ale o týmu skvělých kolegů, se kterými pomáháme měnit stereotypy ve firmách prostřednictvím nových technologií. Naším cílem je, aby lidé méně pracovali a více žili. Nároky, technologie a potřeby se však mění velmi rychle a já věřím, že vynikáme flexibilitou a uměním přizpůsobit se jakémukoliv prostředí nebo problému klienta.

Nějakou dobu jsme se zaměřovali na velké týmy a korporátní firmy u kterých jsme jako doma, ale relativně brzy nám začalo být jasné, že malé a střední podniky automatizaci procesů potřebují také a proto jsme se začali na tyto týmy více soustředit. Dnes tak umíme nabídnout služby na míru těm největším, těm menším, ale i jednotlivcům. 

Věřím, že budoucnost je v propojení softwarové robotiky s dalšími službami, jako jsou chatboti, umělá inteligence a další. Možná i průnik mezi světy „softwarové“ a „hardwarové“ robotiky. A když zmiňuji budoucnost, mám tím namysli, že už se to vlastně děje… 

PŘEČTĚTE SI MOJE ČLÁNKY O RPANapište mi na LinkedInu Napište mi mailemZavolejte mi (+420 721 623 242)

Reference

Máme řadu klientů, kteří se na naše služby spoléhají a dlouhodobě jim s automatizací pomáháme. Všichni by se nám sem nevešly, tak alespoň výběr těch nejznámějších. 

gopas-logo-400
Siemens_logo-400
denso_logo-400
jvtp_logo-400
ST_logo-400-e1584649735402

To nejnovější z našeho blogu

Ve Smartechu věříme ve znalosti a proto o tématu automatizace často píšeme. Pokud vás tedy zajímají projekty na jakých pracujeme nebo návody a rady, jste tu správně. 

slovník pojmů co je to automatizace
slovník pojmů co je to automatizace

Deset oblastí kde začít automatizovat firemní procesy

Ve velkých firmách se uchylují k automatizacím prostě proto, že mají spoustu agendy a nestíhají. V menších firmách je situace trochu jiná. Tam často řeší, že nastoupí lidi, aby dělali[…]

Read more
INFO

Zaujali jsme vás a chcete vědět víc? Máte nějaké otázky ohledně digitalizace/automatizace a nevíte na koho se s nimi obrátit? Nebo nás chcete kontaktovat a potkat se třeba u kafe? Dejte nám vědět a my se vám rádi ozveme zpět.

info@smartechorange.com
OBCHOD

Chcete začít automatizovat ve vaší firmě? Hledáte parťáka na kterého se můžete obrátit o radu nebo názor a který vám pomůže na cestě k moderní a flexibilní firmě, která integruje nové technologie do svého každodenního provozu? Napište…

sales@smartechorange.com
PODPORA

Máte od nás již nějaký automatizovaný proces a robota? Pokud máte jakékoliv otázky k procesu, případně problém, tento mail je přesně pro tyto účely. V předmětu mailu nám prosím uvádějte kód procesu, ať hned víme na co se u nás dívat.

rpa.support@smartechorange.com
sto-logo-black_new2021

Smartech orange s.r.o.

IČO: 084 66 742 | Datová schránka: 646cch9

Kde se můžeme potkat: 

Sídlo

Bělehradská 858/23, Praha, 12000

Pobočka

Lipová 1789/9, České Budějovice, 37005

Online

Vstupy pro školení

Slovník pojmů