Digitalizace a automatizace procesů

small and medium-sized companies

Pomáháme zvýšit efektivitu a zisk firem, aniž by bylo potřeba zvyšovat personální kapacity

Automatizace a digitalizace opravdu není jen nějaké zaklínadlo! Někde je ale potřeba začít. Vy to možná nevíte a je to tak naprosto v pořádku. Od toho jsme tady… Takže ať jste někde úplně na začátku nebo jste pokročilejší a hledáte impulsy a inspiraci na vaší cestě digitalizací. 

Pár příkladů našich služeb:

   – Online dokumenty, archivace a digitální oběh dokumentů ve firmě
   – 
Online účetnictví

   – Projektové řízení

   – Online formuláře na webu
   – 
Online/digitální podepisování a schvalování
   – Automatické posílání e-mailů a interakce s adresáty
   – Skladové hospodářství
 a reklamační procesy
   – Databáze a evidence dat
   – Schvalovací procesy
 automaticky a digitálně
   – Excel a jeho alternativy

Chci nezávazně poptat vaše služby
digitální strategie firmy je směr a s tím vám ve Smartech orange pomůžeme

Naše vize digitalizované firmy

Naše každodenní práce je digitalizace firmy, nastavení digitalizační strategie a implementace technologií do provozu a procesů. Podílíme se nejen na analytické části, ale i samotné realizaci ve firmě. Jsme zkrátka partnerem.
Implementace technologií, pokud se udělá dobře, by měla firmě dlouhodobě přinášet…

ÚSPORY A EFEKTIVITU

První kroky jsou většinou zaměřené na interní (a podpůrné) procesy firmy. Na nich proběhne „první kontakt“ a vyzkoušíte si vše v praxi. Tedy co znamená, když budete využívat technologie ve svém provozu. Zaměřujete se především na vygenerování úspor a zvýšení efektivity.

AUTOMATIZOVANÉ PRODUKTY

Zkušenosti s implementovanou technologií v interním provozu začínáte využívat i do svých produktů a služeb klientům. Zvyšujete kvalitu, přínášíte do svých produktů a služeb něco navíc, zvládáte odbavít více požadavků a klientů.

VYŠŠÍ ZISK

Kombinace vygenerovaných úspor společně se zvýšením efektivity provozu firmy a kvalitnějšími produkty (+ novými produkty) vede dlouhodobě ke zvýšení zisků a příjmů.

.

Digitalizace je cesta, kterou můžeme jít společně

.

stačí jen

ZAČÍT svou digitalizaci firmyZAČÍT automatizovat své firemní procesy

To nejnovější z našeho blogu

Ve Smartechu věříme ve znalosti, a proto vám prostřednictvím našeho blogu nabízíme informace o automatizaci, digitalizaci a virtuální pracovní síle. Samozřejmostí jsou užitečné návody a rady pro firmy, které chtějí zlepšit své procesy a zvýšit efektivitu. Získat přehled o tom, jak využít technologie pro zlepšení byznysu a dosažení lepších výsledků nikdy nebylo tak snadné.

Jak Ai prostupuje automatizačními nástroji

Jak umělá inteligence (AI) prostupuje automatizačními nástroji

Automatizujete si vlastní firemní procesy? Tak to určitě znáte nástroje jako Power Automate od Microsoftu, UiPath nebo třeba Make (bývalý Integromat). Umělá inteligence (AI) je všude kolem nás a možná[…]

Read more
Caflou prakticky: CRM a evidence firem

Caflou prakticky: CRM a evidence firem

Často se s klienty bavíme o digitálních nástrojích, které ve firmách fungují, a na kterých stojí digitalizace firemních procesů. Na trhu jich je dnes tolik, že může být velmi komplikované[…]

Read more
webinář

Webinář zdarma: Jak AI prostupuje automatizačními nástroji

👇Online webinář zdarma: Jak umělá inteligence prostupuje automatizačními nástroji 🤖 Automatizujete si vlastní firemní procesy? Tak to určitě znáte nástroje jako Power Automate od Microsoftu, UiPath nebo třeba Make (bývalý[…]

Read more

Reference

Máme řadu klientů, kteří se na naše služby spoléhají a dlouhodobě jim s automatizací pomáháme. Všichni by se nám sem nevešly, tak alespoň výběr těch nejznámějších. 

jvtp_logo-400
DISKUZE U KÁVY

Máte otázky ohledně digitalizace či automatizace a nevíte na koho se obrátit? Vyplňte náš kontaktní formulář a my Vám vše rádi vysvětlíme a poradíme, jak začít. Třeba u dobré kávy.

Nezávazně poptat
OBCHOD

Chcete začít automatizovat ve vaší firmě? 
Budeme vašim parťákem na cestě k moderní firmě. Díky automatizaci se stanete flexibilní a integrace nových technologií pro vás bude snadná. Neváhejte a napište nám.

info@smartechorange.com
PODPORA

Máte od nás již automatizovaný proces a robota? Máte otázky k procesu, případně problém, tento mail je přesně pro tyto účely. V předmětu mailu nám prosím uvádějte kód procesu, ať hned víme na co se u nás dívat.

support@smartechorange.com

Smartech orange s.r.o.

IČO: 084 66 742 | Datová schránka: 646cch9

Kde se můžeme potkat: 

Praha        

Pod Dráhou 1637/2, Praha 7 – Holešovice, 170 00

Ústí           

Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem, 400 01

Budějovice

Lipová 1789/9, České Budějovice, 370 05