💬 Automatizací ke spokojenějším zaměstnancům

Smartech orange s.r.o. je společnost specializující se na digitalizaci a automatizaci firem. Pomáhá firmám implementovat moderní technologie a postupy, které umožňují firmám být konkurenceschopné v dnešním digitálním světě. Pokud hledáte způsob, jak zvýšit efektivitu a produktivitu vaší firmy pomocí automatizace a digitalizace, obraťte se na nás a rádi vám poradíme.

📢 Automatizací ke spokojenějším zaměstnancům

Pěkný slogan, i když zní krapet idealisticky. Už mockrát jsem si v praxi (i v naší firmě) ověřil, že platí, že čím víc agendy a 📑 byrokracie, tak tím víc podpůrných procesů, kroků a úkolů, které kolikrát nikdo dělat nechce, ale musí. A které nikdo nezaplatí, protože zkrátka patří k práci. 🤷

Samozřejmě chápu, že jsou lidi, kteří klikají a přepisují, aby žili. A aby pak mohli večer manželce nebo manželovi tvrdit, že toho mají hodně. Zároveň se nechtějí učit nic nového, což by nutně museli, kdyby se jim najednou uvolnily ruce! A platí i to, že automatizovat jenom proto, aby byli pracovníci méně zatížení (bez toho, aby by se jim místo toho přidala jiná práce), 😉 žádný podnikatel nebude.

Ale jsou samozřejmě takoví, a myslím, že tady na LinkedInu hojněji zastoupení, kteří by prostor navíc uvítali. Místo ťukání moct přemýšlet a tvořit, nebo se věnovat klientům. Koneckonců pořád ze všech stran slyším, že nejsou kvalifikovaní lidí, tak proč neulehčit kvalifikovaným, které už ve firmě jsou… 

U nás ve Smartech orange s.r.o. za nás minulý měsíc udělali 🤖 roboti několik desítek tisíc činností. 🤩 A ano, jsme spokojenější! Reálně nám to totiž ušetřilo desítky hodin, které jsme mohli věnovat něčemu jinému – třeba vývoji interní aplikaci pro provoz firmy a týmu 🧡 Or[]bus. Ta je ✅ hotová a testují ji první zákazníci.

Víc vám o ní prozradím třeba příště.

Tags: , , , ,