Automatizace firmy

První kroky naší spolupráce

Věříme, že nejdříve musíte poznat kdo jsme a jak nad principy digitalizované firmy přemýšlíme. My stejně tak potřebujeme poznat vás a situaci ve vaší firmě. 

1

SPOLEČNÁ DISKUZE U KÁVY

Věříme, že nejdříve musíte poznat kdo jsme a jak nad principy digitalizované firmy přemýšlíme. My stejně tak potřebujeme poznat vás a situaci ve vaší firmě. A věřte nebo ne, kromě vašeho času za to od vás nic nebudeme chtít. 

— Prostě si jen budeme povídat a uvidíme, jestli vzájemná „chemie“ a pohled na svět bude v souladu s tím, co očekáváte.  formulář/kontakt

2

DIGITÁLNÍ STRATEGIE

Někde je potřeba začít. Vy to možná nevíte a je to tak naprosto v pořádku. Od toho jsme tady… Takže ať jste někde úplně na začátku nebo jste pokročilejší a hledáte impulsy a inspiraci na vaší cestě digitalizací.  — Jasně vydefinované cíle a výsledky za jasně vydefinovanou odměnu. Prostě transparentní a fér.

1. Nastavení digitální strategie2. Analýza stavu firmy

3

DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

PoradenstvíVývojŠkolení

Poradenství

Poradíme s výběrem vhodné platformy, stanovíme standardy pro vaše RPA dodávky, váš vývoj i pro dodávanou dokumentaci. Pomůžeme s vybudováním kompetenčního centra a s nastavením základních procesů RPA governance (sběr požadavků, řízení změn, release management). RPA služby, které budete poskytovat interním zákazníkům, budou z jejich pohledu transparentní a udržitelné i v kontextu mnoha procesů.

Identifikace procesů

Identifikace vhodných procesů a následná analýza pro automatizaci (včetně vytvoření business case, výpočtu ROI apod.)​

Architektura RPA

Architektura RPA řešení aneb jak roboty vyvíjet: implementace RPA, infrastruktura, RPA strategie​

Kompetenční centra

Poradenství při budování interního kompetenčního centra (CoE) robotické automatizace​

Dopady a udržitelnost

Analýza dopadů RPA, návrh strategie a škálování RPA řešení​

Automatizace procesů a úkolů

Naši vývojáři těží ze základů programování. Kromě samotné automatizace procesu sledují při vývoji i další cíle považované za osvědčenou praxi v oblasti (coding standards modularita, znovupoužitelnost atd.). Naše řešení odpovídají doporučením výrobců platforem, lze je snadno upravovat a navazovat na ně při vývoji dalších procesů.

Vývoj

Vývoj automatizace procesů na zakázku (případně posílení interních kapacit formou „bodyshop“)

Architektura a testování

Vývoj procesu (architektura a programování) a testování

Kontrola a revize

Code review

Monitoring a provoz

Nasazení automatizace do produkce/provozu

Školení a vytváření interních profesionálů

Chápeme, že potřeby našich klientů jsou častokrát velmi specifické a zaměřené na konkrétní oblasti nebo problémy. Proto kromě standardizovaných workshopů v rámci jednotlivých kurzů, nabízíme především workshopy připravené přímo na míru každému klientovi, jeho prostředí a konkrétní RPA platformě (UiPath, Power Automate apod.). V rámci tématu automatizace jsme “prožili“ již velkou řadu úspěchů i neúspěchů a tyto zkušenosti dokážeme efektivně zpracovat a předat účastníkům našich školení/workshopů.

Přednášky

Budování povědomí o automatizaci přednáškami a workshopy ve vaší firmě

Kurzy

Kurzy a školení na míru pro analytiky, vývojáře, architekty a projektové manažery

Konzultace

Individuální konzultace a výuka na modelových procesech + poradenství pro získání vlastní certifikace RPA